Bestuur en Contact

CONTACT

WTC Hoeilaart vzw
Boomgaardlaan 16
1560 Hoeilaart
KBO 0670.742.132

IBAN BE22 8538 6492 1447
BIC : NICABEBB
info@wtchoeilaart.be

BESTUUR

  • Pascal van Zuijlen : bestuurder – voorzitter – pascal@wtchoeilaart.be – 0473/939904
  • Erik Declercq : bestuurder – ondervoorzitter – erik.ov@wtchoeilaart.be – 0479/659297
  • Alain Vanhove : bestuurder – secretaris – alain@wtchoeilaart.be – 0476/200881
  • Raf Daems : bestuurder – penningmeester – raf@wtchoeilaart.be – 0474/440510
  • Els Degreef : bestuurder – eventcoördinator – els@wtchoeilaart.be – 0468/1193741
  • Birgit Van Orshoven : bestuurder – eventcoördinator – birgit@wtchoeilaart.be – 0472/447306
  • Jan Gellynck : bestuurder – logistiek -jan@wtchoeilaart.be 0478/884737